BARMANSKÝ WORKSHOP

Barmanský workshop - 27.9.2017

Žáci končících ročníků gastronomických oborů a hotelnictví se zúčastnili na školní jídelně hodinového barmanského workshopu pod taktovkou dlouholetého lektora barmanského kurzu Davida Neumana a zástupce společnosti Simply Bar pana Tomáše Vecka.

V rámci workshopu lektoři představili žákům práci a poslání barmana, zkušenosti a praxi za barovým pultem, osobní úspěchy v soutěžích a další barmanské aktivity.

Dále žáky seznámili s průběhem a náplní barmanského kurzu, který realizuje středisko odborného výcviku, s uplatněním a využitím získaných dovedností z kurzu.

Věříme, že žáky zajímavý workshop upoutal a účast na plánovaném kurzu bude vysoká. Pro nejlepší absolventy kurzu lektor přislíbil spolupráci se společností Simply bar v rámci zajímavých brigád a jiných aktivit, které mohou dále rozvíjet získané dovednosti této profese.

Bc. Miroslava Moravová, vedoucí učitelka odborného výcviku